Augsburg - Mönchengladbach 3:1Trápení Mönchengladbachu pokračuje, na výhru čeká už osm kol

Fotbalisté Mönchengladbachu v německé lize podlehli 1:3 v Augsburgu. Osmifinalisté Ligy mistrů nevyhráli už osm soutěžních zápasů. V dresu vítězů se neobjevil ani jeden ze tří českých fotbalistů. Brankář Tomáš Koubek i obránce Marek Suchý seděli jen na lavičce náhradníků, Jan Morávek je zraněný.

Mönchengladbach se v německé nejvyšší soutěži trápí a potvrdil to i na hřišti Augsburgu. Tam mohl jít v prvním poločase do vedení, ale neproměnil ani pokutový kop a to se mu po přestávce hrubě vymstilo.

Už sedm minut po pauze poslal Vargas domácí do vedení. Gladbach sice vyrovnal, ale v posledních minutách inkasoval dvě branky a domů odjel bez bodu.

Německá fotbalová liga - 25. kolo:
Augsburg - Mönchengladbach 3:1 (52. Vargas, 76. Richter, 89. Hahn - 68. Neuhaus).