Živě

Dvacetiletý rekordman Dortmundu si užívá cestování jako král! Luxusní soukromý tryskáč a teplákovka za desetitisíce

25. května 2021 08:21 - Dortmund/Praha

Norský fotbalový talent ve službách Borussie Dortmund Erling Haaland si zasloužené volno po konci sezony umí náležitě užít. V sobotním utkání bundesligy proti Leverkusenu se dvěma góly podílel na výhře 3:1 a poté se odměnil luxusní cestou na Velkou cenu Monaka formule 1.

 

Phil Noble, Reuters

Dvacetiletý talent světového fotbalu zakončil sezonu dvěma přesnými zásahy v posledním zápase německé bundesligy proti Leverkusenu a zapsal se do historie. Stal se prvním hráčem do 21 let, který vstřelil víc jak 40 gólů v sezoně za tým patřící mezi pět nejlepších evropských klubů od sezony 1996/97, ve které zářil Ronaldo.

Takový úspěch bylo třeba pořádně oslavit a Erling Haaland to rozhodně nepodcenil. Luxusním soukromým tryskáčem vyrazil na Velkou cenu Monaka formule 1. Cestu si užíval v pohodlné teplákové soupravě značky Dolce&Gabana v přepočtu za téměř 36 tisíc korun!

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Erling Braut Haaland (@erling.haaland)

Kolem hvězdného útočníka krouží řada špičkových klubů, které by ho rády ulovily do svých řad. Dortmund se jej ale nehodlá snadno vzdát. Spekulacemi kolem svého odchodu se dvacetiletý Nor neznepokojuje a užívá si zaslouženého odpočinku.

bp, Sport.cz

Časová osa: Německo

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..