Mönchengladbach - Bayern Mnichov 1:1Fotbalisté Bayernu v prvním kole nové sezony jen remizovali s Mönchengladbachem

Mönchengladbach

Fotbalisté Bayernu Mnichov, kteří usilují o desátý titul za sebou, v prvním kole nové sezony německé ligy pouze remizovali. Na hřišti Mönchengladbachu, kde předchozí dva zápasy prohráli, dnes hráli 1:1.

Robert Lewandowski tleská fanouškům, jeho trefa na výhru nestačila, Bayern Mnichov s Mönchengladbachem remizoval.

Domácí vedli po brance Alassaneho Pley z desáté minuty. Za obhájce před koncem prvního poločasu vyrovnal Robert Lewandowski, který v minulém bundesligovém ročníku nastřílel rekordních 41 branek.

Další šance už ani jeden z týmů neproměnil a Bayern v prvnímu ligovém utkání pod vedením nového trenéra Juliana Nagelsmanna navázal na nepovedenou letní přípravu. V ní bavorský celek zaznamenal remízu a tři porážky - jednu z nich mu připravil právě dnešní soupeř.

Dnes se také na tribuny vrátili fanoušci, kteří v uplynulém ročníku kvůli pandemii na zápasy nemohli. V Mönchengladbachu přišlo 22.925 příznivců, což je podle současných koronavirových regulí maximum šedesátitisícové arény.