Krásné gesto poražené hvězdy Dortmundu! Na tohle postižený fanoušek dlouho nezapomene

18. srpna 2021 12:02 - Dortmund/Praha

Byl to krásný zápas mezi dvěma německými giganty. Ve finále Superpoháru se utkal Dortmund s Bayernem Mnichov (1:3) a šlo o vskutku atraktivní duel s hromadou šancí na obou stranách, který rozhodl gólem v 50. minutě Thomas Müller, kterému nahrával dvougólový Lewandowski. Viditelně skleslý Jude Bellingham z Borrusie po zápase věnoval svůj dres postiženému fanouškovi, který z něj měl neskutečnou radost.

 

Leon Kuegeler, Reuters

Po prohraném zápase neskrývali hráči Dortmundu zklamání. Hvězdný Erling Haaland vyšel na prázdno, přihrávka Bellinghama na gól Reuse nestačila. Mladý Angličan byl po utkání natočen, jak si v davu vyhlédl postiženého fanouška na vozíku a věnoval mu svůj hraný dres.

Fanoušek byl štěstím bez sebe. „To je důvod, proč hrajeme. Dnes to nebyl náš den, ale čeká nás ještě hodně zápasů," napsal Bellingham k videu, které zveřejnil oficiální profil Dortmundu.

Osmnáctiletý záložník za své gesto, navzdory porážce, sklízí od fanoušků samou chválu. On však gesto bral jako samozřejmost a soustředí se už jen na svůj výkon a vyhlíží další zápas.

bp, Sport.cz

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..