Rubriky:

Německo

Švýcarský trenér Gross fotbalisty Norimberku nepovede

11. října 2013 16:51 - Berlín

Švýcarský trenér Christian Gross nepovede fotbalisty Norimberku, mezi které patří i čeští hráči Adam Hloušek a Tomáš Pekhart. Vedení německého klubu dnes oznámilo, že se s bývalým koučem Tottenhamu či Stuttgartu nedohodlo na smlouvě.

 

Jan Handrejch, Právo

"Neshodli jsme se v mnoha věcech," citovala agentura SID sportovního ředitele aktuálně 16. celku bundesligy Martina Badera. Funkcionář tak popřel nedávné informace médií, podle kterých se už měl Norimberk s devětapadesátiletým Grossem domluvit.

Zástupci Norimberku, který hledá náhradu za Michaela Wiesingera, jenž skončil po nedělním debaklu 0:5 s Hamburkem, se proto podle posledních spekulací už ve čtvrtek sešli s Felixem Magathem. "K žádným jménům se vyjadřovat nebudu. Navíc nehledáme nejrychlejší řešení, ale nejlepší," uvedl Bader.

Jednání s Norimberkem popřel i šedesátiletý Magath. "Nikdo se mnou nemluvil," prohlásil přísný kouč, který je bez angažmá od loňského října, kdy odešel z Wolfsburgu.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..