Mönchengladbach - Brémy 2:2Mönchengladbach remizoval v německé lize s Brémami

Mönchengladbach

Fotbalisté Mönchengladbachu promarnili v předehrávce 25. kola německé ligy dvoubrankový náskok a po domácí remíze 2:2 s Brémami jsou v tabulce sedmí s tříbodovou ztrátou na pohárovou šestku. Brankář Jiří Pavlenka v dresu hostů inkasoval dvakrát v prvním poločase, Borussia ale nakonec ani třetí domácí zápas za sebou nevyhrála.

Jako první překonal pětadvacetiletého českého gólmana už v páté minutě střelou z úhlu Denis Zakaria, po půlhodině hry inkasoval Pavlenka druhou branku od vlastního spoluhráče Niklase Moisandera. Ve druhé půli ale nejprve snížil Thomas Delaney a v 78. minutě hostům zajistil důležitý bod v boji o záchranu střídající Aron Johannsson.

Utkání, které se hrálo za mírného sněžení, sledovalo navzdory počasí v Borussia-Parku 52 211 diváků.

Německá fotbalová liga - 25. kolo:
Mönchengladbach - Brémy 2:2 (5. Zakaria, 33. vlastní Moisander - 59. Delaney, 78. Johannsson).