Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Slavia prodloužila smlouvy s Teclem a Zmrhalem do roku 2021

3. července 2018 21:30 - Praha

Fotbaloví reprezentanti Stanislav Tecl a Jaromír Zmrhal prodloužili smlouvy s pražskou Slavií do roku 2021. Teclovi měl původně kontrakt vypršet na konci příštího roku, Zmrhalovi o půl roku dříve.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Jsem rád, že od Slavie přišla tato nabídka a mohu tu zůstat a hrát, kde to mám rád," řekl Zmrhal pro Slavia TV. "Je to pro mě velký závazek do další práce," dodal Tecl.

Sedmadvacetiletý Tecl poprvé přišel do Slavie v roce 2010 na hostování z Jihlavy. Po angažmá v Plzni a Jablonci přestoupil do Edenu v lednu 2017. Podzim minulé sezóny opět strávil v Jablonci na hostování, ale na jaře se už prosadil mezi opory Slavie. Celkem má v lize odehráno 145 zápasů a dal 51 gólů.

Čtyřiadvacetiletý Zmrhal je odchovancem Slavie, za jejíž první tým hraje od roku 2012. Dosud za ni odehrál 161 ligových duelů a vstřelil 21 branek.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..