Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Trpišovský vyzve Vrbu v bitvě o titul. Stojí proti nám těžká váha, ví kouč Slavie

8. února 2019 16:22 - Praha

Čekají je také pohárové bitvy s belgickým Genkem v Evropské lize. Fotbalisté pražské Slavie však především chtějí dobře vstoupit do jarní části domácí soutěže. „Pokud jde o českou scénu, jsme ve hře ve dvou soutěžích. S ambicemi a kádrem, které klub má, je v našich silách a naší povinností zabojovat o double,“ avizuje trenér Jindřich Trpišovský. V přiloženém videu se podívejte, jaké jsou v Edenu novinky.

Sport.cz

Sešívaní mají nabitý kádr a vzhledem ke čtyřbodovému náskoku na druhou Viktorii i nejvyšší ambice. V Plzni nastoupí hned ve druhém jarním kole.

„Mám ve své krátké kariéře první možnost zabojovat o mistrovský titul. Na druhé straně je ovšem Pavel Vrba, v novodobé historii určitě nejúspěšnější trenér v Česku. Stojí proti nám těžká váha," uvědomuje si kouč Jindřich Trpišovský.

V jeho týmu je velká tlačenice o místa v základní sestavě.

„Až na jeden post jsme o ní rozhodnuti. Otazník je v záložní řadě, kde by si více hráčů zasloužilo nastupovat v základu. Z nových tváří má momentálně nejblíže do základní sestavy Petr Ševčík," říká Trpišovský.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..