Živě

Vošahlík opustil Teplice a přestoupil do Prostějova

24. února 2019 15:12

Fotbalisty Teplic opustil útočník či ofenzivní záložník Jan Vošahlík. Devětadvacetiletý hráč, kterému měla na severu Čech v létě vypršet smlouva, přestoupil do druholigového Prostějova. Teplický klub o tom informoval na sociální síti.

 

Josef Pešout, Sport.cz

Vošahlík v této ligové sezoně zasáhl jen jako střídající hráč do úvodního jarního kola na Slavii, kde Teplice prohrály 0:2. Na severu Čech působil od zimy 2017, předtím hrával ligu i za Příbram, Slavii, České Budějovice, Jablonec a střížkovské Bohemians Praha. V minulosti nastupoval za mládežnické reprezentace.

"Potřebuje po svém zranění především pravidelně hrát. Vzhledem k tomu, že mu v létě končila smlouva, kterou jsme neměli v plánu prodloužit, jsme mu umožnili přestoupit do Prostějova," uvedl sportovní ředitel teplického klubu Štěpán Vachoušek.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..