Živě

Liberec opět testuje srbského záložníka Bosančiče

17. června 2019 13:31

Fotbalisté Liberce zahájili letní přípravu na novou sezonu tradičními fyzickými testy v Praze a první trénink pod novým koučem Pavlem Hoftychem absolvují v úterý. V severočeském klubu je na zkoušce srbský záložník Miloš Bosančič, který už ve Slovanu dvakrát působil. Liberečtí o tom informovali na svém webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jednatřicetiletý Bosančič s Libercem v roce 2012 získal ligový titul. Naposledy za Slovan nastoupil vloni v květnu v závěru minulé sezony a celkem za něj odehrál 101 ligových zápasů s bilancí 14 branek.

Severočeši na startu přípravu testují také dalšího srbského záložníka Bojana Dordiče z druholigového Varnsdorfu. Odtud se z hostování vrátili do Liberce Petr Heppner a Adam Ondráček, z juniorky se zapojí do přípravy A-týmu Lukáš Hasalík, Dominik Gembický a Korejec Ju Kang-hjon.

Kádr Slovanu opustil reprezentační útočník Libor Kozák, který posílil Spartu. Hostování vypršelo Janu Sýkorovi s Danielem Köstlem a smlouva skončila Filipu Oršulovi. Karel Knejzlík míří na zkoušku do Opavy.

Liberec v uplynulé sezoně skončil v lize šestý a unikla mu účast v evropských pohárech.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..