Trapas v Karviné. Bitvu s Plzní narušila nečekaná sprcha

Karviná

Fotbalisté a fanoušci Karviné slavili v nedělním duelu 17. kola první ligy nečekaný bodový zisk proti favorizované Plzni (1:1). Kromě toho se ale mohli také pobavit kuriozním okamžikem, který se udál na hřišti krátce před začátkem druhého poločasu.

Hráči Karviné se radují z gólu proti Plzni.

Domácí po první půli drželi proti Západočechům vedení 1:0, nástup do druhého poločasu se ale značně protáhl. Karvinští obránci si všimli, že před jejich šestnáctkou začalo zavlažovací zařízení nečekaně chrlit vodu.

Fotbalisté se trochu komicky snažili zašlápnout kropící hlavici zpátky do země, což se ale nedařilo. Naopak tím situaci jen zhoršili, protože se na inkriminovaném místě pomalu začala tvořit obří louže.

I když se nakonec podařilo zavlažovací systém dostat pod kontrolu, s vylitou vodou museli pomáhat hasiči. Druhá půle tím pádem začala s několikaminutovým zpožděním.

Domácí při premiéře kouče Juraje Jarábka nakonec vedení neudrželi, Plzni se však zápas otočit nepodařilo a oba soupeři se tak rozešli nerozhodným výsledkem 1:1.