Slovácko v Turecku porazilo jedenáctý tým ruské ligy

Belek

Víc než solidní výsledek. Fotbalisté Slovácka ve svém druhém přípravném zápase na herním soustředění v Turecku porazili aktuálně jedenáctý tým ruské ligy FC Tambov 3:0. Za mužstvo trenéra Svědíka se trefili Kohút, Dvořák a Zajíc. Ve svém úvodním utkání Slovácko těsně podlehlo silnému Šachtaru Doněck 0:1.

Tomáš Zajíc ze Slovácka během utkání s Bohemians.

Není zvykem, aby v přípravných zápasech padaly červené karty. Ruský tým nicméně jednu ve 38. minutě vyfasoval a Slovácko přesilovku využilo.

Před přestávkou otevřel skóre Kohút, ve druhém poločase pohodovou výhru završili Dvořák a Zajíc.

Na nové spoluhráče si v zápasech zvyká exreprezentant Zahustel, který přišel na hostování ze Sparty. Zatímco na Letné hrál obránce, kouč Svědík ho nasazuje na křídlo.