Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Musel zastoupit Chovance, ale přítele na telefonu Hašek nepotřeboval

28. února 2011 20:28 - OSTRAVA

Hlavní trenér fotbalistů Sparty Jozef Chovanec se na Bazalech usadil do první řady na tribunu, protože na lavičku kvůli trestu nesmí. Ale mohl zůstat v klidu. Jeho pravá ruka Martin Hašek to zvládla. I bez přítele na telefonu. Chovanec dráty během zápasu nežhavil.

 

Jan Handrejch, Právo

„Jestli někomu telefonoval, tak mně určitě ne,“ řekl Hašek, jenž má funkci prvního trenéra. Dnes byl však šéfem lavičky a bude i v dalších kolech. „Na zápas jsme se chystali společně jako trenérský štáb. S panem Chovancem jsme mluvili o poločase a chviličku i po zápase,“ prozradil. „Ale po utkání jsme si jen plácli a řekli si: dobrý.... Na víc nebyl čas,“ uvedl Hašek.

Mužstvo pod jeho vedením pracovalo solidně, ale ke hře svých svěřenců měl i řadu výhrad. „V první půli mě uspokojili spíš jednotlivci a jejich řešení daných situací. Mohli jsme přidat druhý gól, který by asi soupeře zlomil, ale nestalo se. Po přestávce jsme začali aktivně, nedali jsme další šance. Pak nám kondičně odešel Kladrubský, který hrál poprvé od prosince, přidal se k němu Abena  a Baník měl více ze hry. My jsme to neměli moc pod kontrolou, a dokud nepřišel druhý gól, klid nebyl,“ líčil Hašek.

Sparta po výhře dál ztrácí 4 body na Plzeň. „Bylo důležité, že ten odstup zůstal stejný. Proto je tohle vítězství s ambiciózním soupeřem velmi cenné. Jen máme o kolo méně, abychom náskok Plzně zlikvidovali,“ pravil trenér Sparty.

hok, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..