Živě

SESTAVA KOLA: Zázračný Sima plní dvougólovou normu, Rada tasil žolíky

14. prosince 2020 17:51 - Praha

Každý týden teď plní stránky novin. Zázračný Afričan Sima je mimořádným úkazem domácí soutěže, svými dvougólovými zásahy drží sešívané v čele tabulky pět bodů před Spartou. Hned tři tahouni Slavie figurují v ideální sestavě 11. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz. Rovněž tři hráče po vítězství nad Plzní dodal Jablonec, další dva Sparta.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Debakl v Leverkusenu nechali odeznít, s Libercem si doma poradili. Dvakrát se opět trefil Sima, vykazuje bilanci šest zápasů, šest gólů... Dvě asistence u branek Slavie si připsal Masopust, další čisté konto vychytal brankář Kolář.

Plzeň sice vedla v Jablonci po poločase o dva góly, domácí kouč Rada pak ovšem trojím střídáním vynesl žolíky. Konkrétně Doležala s Ladrou, střelecky je doplnil obránce Zelený. Sparta vydřela těsnou výhru na Slovácku, kde musela otáčet skóre. Svou osmou podzimní trefou vyrovnal Juliš, do role nečekaného střelce se v závěru pasoval stoper z nouze Pavelka.

Jánoš zajistil ostravskému Baníku výhru nad Bohemians, hned dva góly si v Opavě připsal mladoboleslavský střelec Jiří Klíma. Pardubice pak proti Brnu opět vytěžily z báječné formy svého objevu Hufa.

Sestava 11. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz:
Kolář (Slavia) - Masopust (Slavia), Zelený (Jablonec), Pavelka (Sparta) - Sima (Slavia), Jánoš (Ostrava), Ladra (Jablonec), Huf (Pardubice) - Juliš (Sparta), Jiří Klíma (Mladá Boleslav), Doležal (Jablonec).
dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..