Fotbalisté a realizační tým Karviné dostali od vedení za špatné výkony pokuty

30. září 2021 13:57 - Karviná

Fotbalisté a realizační tým Karviné dostali od vedení klubu kvůli špatnému vstupu do sezony pokuty, jejichž výši Slezané nechtěli zveřejnit. Svěřenci trenéra Jozefa Webera jako jediní v tomto ligovém ročníku ještě nevyhráli a se ziskem čtyř bodů uzavírají tabulku.

 

Václav Pancer, ČTK

Klubové představenstvo vyjádřilo nespokojenost nejen s výsledky a výkony, ale i s nasazením v posledních zápasech, které podle něj neodpovídá vytvořeným podmínkám. Pokutu dostali i všichni členové realizačního týmu včetně hlavního kouče Webera, jenž má zatím nadále důvěru vedení.

"Výši sankce nebudeme komentovat. Můžu slíbit, že všichni uděláme maximum pro to, abychom se co nejdříve dostali z nelichotivého posledního místa v tabulce a aby se celkově zlepšil herní projev," uvedl sportovní ředitel MFK Lubomír Vlk pro klubový web.

Jihočeši otočili zápas, hosté dál čekají na první výhru

Slezané v minulém kole prohráli v Českých Budějovicích 1:3 a v lize nezvítězili už 10 utkání. Na předposlední tým tabulky Teplice, které už vyměnily trenéra, ztrácejí Karvinští bod. Ve víkendovém 10. kole přivítají Weberovi svěřenci podobně se trápící Mladou Boleslav, která z posledních čtyř ligových duelů získala jen bod.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..