Dukla láká diváky na Americký pohár, ženy mají na Jihlavu vstup zdarma

5. března 2014 14:39 - Praha

Ligový duel Dukly s Jihlavou nemá být jen všedním zápasem. V sobotu odpoledne čeká všechny, kteří zavítají na Julisku, bohatý doprovodný program. Poprvé bude představen domácím fanouškům Americký pohár, jehož prezentace bude spojena s autogramiádou několika jeho vítězů. Na 8. března navíc připadá i MDŽ a ženy budou mít vstup zdarma.

 

fkdukla.cz

Slavný Americký pohár, který vyhrála Dukla čtyřikrát, se vrátil minulý týden do Čech. Dukla měla smůlu v tom, že pohár byl putovní a jeho poslední ročník vyhrála polská Polonia Bytom a několik desítek let zůstal v Síni slávy tohoto polského klubu. Díky úsilí současného majitele klubu Petra Pauknera a jeho bratra Bohumila je zpět v Praze a fanoušci Dukly budou moci tento skvost obdivovat právě před utkáním s Jihlavou.

Součástí prezentace Amerického poháru bude i autogramiáda tří jeho vítězů - Karla Knesla, Jana Brumovského a Josefa Nedorosta. Všichni tři jsou i členy Síně slávy Dukly. Prezentace poháru bude od 14:30 a autogramiáda od 15:00 vedle fanshopu na hlavní tribuně.

V sobotu 8. března se také slaví Mezinárodní den ženi. Dukla proto připravila další dárek - pro všechny ženy bude vstup na utkání s Jihlavou zdarma.

Zápas Dukla - Jihlava se hraje v sobotu od 15:30, přímý přenos vysílá ČT Sport, on-line reportáž na Sport.cz.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..