Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Slovácko začalo jako první, Trávník myslí na šampionát

2. ledna 2015 14:36 - Uherské Hradiště

Nečekali ani na víkend, ze všech týmů Synot ligy se dali do práce jako první. Fotbalisté Slovácka odstartovali pátečními kondičními testy na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci přípravu na jarní část sezóny. Habancův tým je po podzimu v tabulce sedmý. V závěrečné fázi přípravy odcestuje Slovácko na herní soustředění do Turecka.

 

Vlastimil Vacek, Právo

První polovina mužstva odstartovala kondiční testy v Olomouci v pátek úderem osmé hodiny ranní, druhá část mužstva absolvuje testy v sobotu dopoledne.

„Dovolená byla dost dlouhá, nechceme ztrácet testy čas začátkem příštího týdne. Od pondělí už hráče čekají první tréninky," řekl trenér Svatopluk Habanec pro ČTK.

Příští týden začnou hráči v dvoufázové přípravě nabírat fyzickou kondici na stadiónu Širůch ve Starém Městě.

První den dorazila na testy mladší polovina týmu. Také přes Vánoce se museli hráči udržovat.

„Od trenérů jsme nafasovali sporttestry a tréninkový plán. Celkem devět tréninkových jednotek, kdy jsme běhali v daných tepových frekvencích," přiblížil Lukáš Sadílek pro klubový web při čekání na poslední test v podobě běhání na pásu.

„Kromě povinného běhání jsem si dal o dovolené s kamarády i nějaký fotbálek a hokej, a pak samozřejmě i nějaký ten odpočinek," usmíval se další odchovanec klubu Michal Trávník, který by si rád zahrál na letošním mistrovství Evropy hráčů do 21 let v České republice.

„Je to jeden z mých cílů pro rok 2015, abych se probojoval do nominace na mistrovství. Uvidíme, jak to půjde. Základem je samozřejmě hrávat pravidelně v klubu," má jasno Trávník.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..