Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Měli zůstat v azylu? Votroci po návratu do Hradce doma ještě nevyhráli

8. března 2017 14:03 - Hradec Králové

Brblali, to se ví. Kvůli úpravám svého stánku začali sezónu v azylu, domácí zápasy hráli v Mladé Boleslavi. Až v průběhu podzimu se fotbalisté Hradce Králové vrátili domů. Došlo k paradoxnímu efektu, který je rozhodně netěší. Zatímco v azylu dvakrát vyhráli, na Malšovickém stadiónu se jim to ještě nepovedlo ani jednou. A už měli pět pokusů...

 

David Taneček, ČTK

Už je to tak, k bilanci z azylu se doma zatím ani nepřiblížili. Ze čtyř utkání v Mladé Boleslavi dokázali Votroci vytěžit dvě výhry, nad Jihlavou a Příbramí. Po návratu hráli ve svém prostředí pětkrát - a získali jediný bod.

Jen díky zápasům venku se tak fotbalisté Hradce Králové zatím drží v prvoligové tabulce jeden bodík nad čárou ponoru. Zatímco z hřišť soupeřů přivezli solidních deset bodů, jako pořadatel jich uhájili jen sedm.

Zavděk tak museli vzít aspoň bezbrankovou remízou v posledním kole s Mladou Boleslaví. Byl to pro ně první bodový zisk od návratu na Všesportovní stadión.

Votroci v azylu: 
2. kolo Hradec Králové - Jablonec 1:2
4. kolo Hradec Králové - Jihlava 1:0
6. kolo Hradec Králové - Příbram 2:0
8. kolo Hradec Králové - Zlín 0:2
Votroci doma: 
10. kolo Hradec Králové - Slavia 0:3
12. kolo Hradec Králové - Karviná 3:4
15. kolo Hradec Králové - Sparta 1:2
17. kolo Hradec Králové - Dukla 0:2
19. kolo Hradec Králové - Mladá Boleslav 0:0

Od bodu se odrazíme, věří

„První dvě jarní utkání jsme nezvládli. Proto jsme museli udělat všechno pro to, abychom se odrazili k lepším výkonům i výsledkům. Do Hradce přijelo mužstvo s pohárovými ambicemi, proto bod bereme. Odrazíme se od něj a pokusíme se uspět v Příbrami," věří trenér Milan Frimmel.

„Hodně cenný bod. A dobrá je i nula, kterou jsme vzadu udrželi. Věřím, že nám to pomůže i po psychické stránce. Nyní jsou před námi strašně důležité zápasy, nulu vzadu v nich potřebujeme taky udržet a snad přidáme i nějaké góly," přidává se navrátilec do sestavy Jiří Janoušek.

dos, Sport.cz

  Ostrava - Jablonec dnes 18:00
20200224T18:00:00+0100
Ostrava vs. Jablonec
Ostrava vs. Jablonec
Ostrava
Jablonec

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..