Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Dvě hrubky rozhodčích! Jugas i Komličenko měli být vyloučeni

25. září 2017 18:14 - Praha
(Aktualizováno: 25. září 2017 18:32)

Sporné verdikty přišly na přetřes a původní pochybnosti se potvrdily. Komise rozhodčích vytkla sudím dvě chyby ve víkendových zápasech fotbalové ligy. Pavel Královec měl Slavii ve Zlíně vyloučit obránce Jugase, Pavel Franěk a asistent Petr Caletka pak měli Mladé Boleslavi vyloučit Komličenka za udeření plzeňského Limberského.

 

Dalibor Glück, ČTK

Červená! Tak ne, jenom žlutá karta a penalta... Slávista Jakub Jugas při svém návratu na zlínskou Letnou stáhl jako poslední hráč unikajícího Diopa. Vukadin Vukadinovič nařízený pokutový kop v 84. minutě proměnil a stanovil konečné skóre na 1:1.

Jugas ovšem neměl zápas dohrát. "Pavel Královec se dopustil chyby, když mu neudělil červenou kartu za držení soupeře v pokutovém území hostí ve zjevné brankové možnosti," poukazuje komise rozhodčích.

Mnohem více však pobouřil situace ze 78. minuty uktání Mladá Boleslav - Plzeň. Domácí Nikolaj Komličenko sejmul Davida Limberského. Nedostal ani žlutou kartu, přitom obránci Plzně způsobil zlomeninu jařmové kosti.

"Rozhodčí Pavel Franěk a asistent rozhodčího Petr Caletka se dopustili chyby, když Komličenko nebyl vyloučen za surovou hru - udeření soupeře loktem do hlavy s použitím nepřiměřené síly v nepřerušené hře," kritizuje tribunál rozhodčích.

dos, Sport.cz

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..