Živě

UEFA obdržela 4,5 milionu žádostí o vstupenky na EURO 2020

21. června 2019 19:05 - Nyon

Evropská fotbalová unie UEFA devět dní po zahájení prodeje lístků na Euro 2020 obdržela 4,5 milionu žádostí ze 190 zemí. V první fázi, která potrvá do 12. července, mohou fanoušci získat polovinu z tří milionů lístků na 51 zápasů, které půjdou do volného prodeje.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Největší zájem o vstupenky je z Anglie, Německa, Ruska, Maďarska, Nizozemska a Dánska. Všichni zájemci, kteří se během první fáze zaregistrují na webu euro2020.com/tickets, by měli mít stejnou šanci na získání lístků v následné loterii.

Vstupenky na utkání, které bude poprvé v historii evropských šampionátů hostit dvanáct měst v různých evropských zemích, se prodávají ve třech cenových relacích. Hostitelská města se rozdělí do dvou skupin, které zohlední kupní sílu a průměrný příjem obyvatel. Například v Baku, Budapešti a Bukurešti vyjde nejlevnější lístek na 30 eur, zatímco v ostatních městech začíná cena na 50 eurech.

EURO 2020 se bude hrát také v Amsterdamu, Bilbau, Kodani, Dublinu, Glasgow, Londýně, Mnichově, Římě a Petrohradu.

ČTK

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..