V hlavní roli opět Coca-Cola! Co s ní provedl trenér Německa?

1. července 2021 16:54 - Londýn/Praha

Fotbalový trenér Joachim Löw proslul kromě svých úspěchů i kuriozitami, hlavně svým „čicháním.“ Po vyřazení Německa po prohře s Anglií 0:2 v osmifinále EURO se dopustil trapasu. Na pozápasové tiskové konferenci se kromě nepříjemných otázek ohledně vyřazení musel potýkat i s lahví Coca-Coly.

 

Gambarini Federico, ČTK

„Opravdu můžeme očekávat funkční systém hry od muže, který se deset sekund snaží otevřít víčko?" poznamenal k situaci jeden z německých fanoušků. Trenér Löw se opravdu několik vteřin marně pokoušel otevřít lahev s nápojem, aby spláchl žízeň.

Zoufale se rozhlížel po okolí, zda by mu někdo pomohl, ale nedočkal se. Možná, kdyby si lahev lépe prohlédl, zjistil by, že uzávěr opravdu točením neotevře. Měl se inspirovat trenérem Ruska, který si s lahvemi poradil bravurně.

Po marných pokusech tedy lahev vrátil zpět na místo a s nepříjemnými otázkami novinářů si musel poradit se suchem v hrdle.

bp, Sport.cz

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..