Rubriky:

Evropské ligy

Vaněček půjde do Skotska v lednu

9. července 2018 18:41 - Praha

Sedmadvacetiletý útočník David Vaněček půjde do skotského klubu Heart of Midlothian v lednu. S deseti góly nejlepší střelec fotbalových Teplic zůstane ještě na podzim Na Stínadlech, i když edinburghský klub ho chtěl už od léta.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Na této formě přestupu se dohodly oba kluby. Hráčova smlouva je doladěna, stejně jako podmínky mezi kluby. Smlouva bude od 1. 1. 2019 na dva a půl roku. Jednání byla velmi korektní. Jsem rád, že navazujeme na období, kdy v tomto klubu působili Roman Bednář, Rudolf Skácel a Michal Pospíšil," řekl pro Sport.cz hráčův manažer Pavel Zíka z agentury Global Sports.

Po Davisi Ikaunieksovi tak Global Sports našel nové angažmá dalšímu útočníkovi. Dál probíhají jednání ohledně Tomáše Poznara, který na jaře hostoval z Plzně v Baníku Ostrava. „Baník ho chce získat na přestup, ale zájemců o jeho služby je víc. Bude záležet na jednáních s jeho mateřským klubem," uvedl Zíka.

Poznar není na soustředění s Plzní a v pondělí neodjel ani s Baníkem. Ostravský klub vzal do Kirchdorfu z útočníků kromě Milana Baroše a Dame Diopa oba bratry Šašinky a zkouší také Brazilce Pedrinha. O Poznarovi by se mělo rozhodnout tento týden.

kft, Sport.cz, Právo

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.