Rubriky:

Evropské ligy

Živě

Šokující scéna! Fotbalista pořezal soupeře

4. března 2019 10:11 - Ankara/Praha

Skandál! Pořádně třaskavá situace nastala už před výkopem. Po drsném útoku tekla krev. To vše v těchto dnech řeší v turecké třetí fotbalové lize. Mansur Calar z Amedsporu měl už při podávání rukou před začátkem zápasu se Sakaryasporem pořezat několik hráčů soupeře ostrým předmětem, s největší pravděpodobností žiletkou.

Calar (na záběrech hráč s číslem 72) údajně „zbraň" v ruce propašoval na hřiště a ještě před úvodním hvizdem začal s terorem. Na videu je například vidět, jak v nastalé vřavě přejel zezadu po trenkách Ferhata Yazhana, později jej zasáhl i ve tváři.

Také další hráči Sakaryasporu později na sociálních sítích zveřejnili fotografii řezných ran, které mají být výsledkem Calarova ataku.

Vedení Amedsporu se k incidentu vyjádřilo v prohlášení, v němž podle tureckých médií obvinilo všechny, kteří o klubu šíří „špinavé fámy a pomluvy".

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.