Živě

Šokující scéna! Fotbalista pořezal soupeře

4. března 2019 10:11 - Ankara/Praha

Skandál! Pořádně třaskavá situace nastala už před výkopem. Po drsném útoku tekla krev. To vše v těchto dnech řeší v turecké třetí fotbalové lize. Mansur Calar z Amedsporu měl už při podávání rukou před začátkem zápasu se Sakaryasporem pořezat několik hráčů soupeře ostrým předmětem, s největší pravděpodobností žiletkou.

Calar (na záběrech hráč s číslem 72) údajně „zbraň" v ruce propašoval na hřiště a ještě před úvodním hvizdem začal s terorem. Na videu je například vidět, jak v nastalé vřavě přejel zezadu po trenkách Ferhata Yazhana, později jej zasáhl i ve tváři.

Také další hráči Sakaryasporu později na sociálních sítích zveřejnili fotografii řezných ran, které mají být výsledkem Calarova ataku.

Vedení Amedsporu se k incidentu vyjádřilo v prohlášení, v němž podle tureckých médií obvinilo všechny, kteří o klubu šíří „špinavé fámy a pomluvy".

mm, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.