Rubriky:

Evropské ligy

Aleš Pikl možná zakotví v Artmedii Petržalka

9. července 2007 16:27 - PRAHA/BRATISLAVA

Fotbalista Aleš Pikl možná opustí českou ligu a zamíří do Artmedie Petržalka. Dvaatřicetiletý univerzální defenzivní hráč, který poslední rok a půl strávil v Mostě, v pondělí v týmu ze slovenské metropole zahájil třídenní testy. Informaci přinesl internetový server profutbal.sk.

 

ČTK

Až během týdne by mělo být jasnější, jestli se bývalý hráč Ostravy, Teplic, Žižkova a Zlína stane novou posilou týmu, který se před dvěma lety senzačně probojoval do Ligy mistrů. Pikl zřejmě má šanci se do Artmedie dostat. "Jde o typického leváka, přesně takového hledáme," uvedl manažer Petržalky Petr Kašpar.

Do Artmedie už během letního přestupního termínu zamířil Radek Dosoudil, s nímž po sezóně přestali počítat ve Slavii. Čtyřiadvacetiletý stoper navázal na tradici českých hráčů v Artmedii: už dříve zde působili Daniel Tchuř, který po sezóně odešel do ostravského Baníku, Aleš Hellebrand, Aleš Urbánek, Lukáš Hartig či Tomáš Došek.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.