Montpellier - Paris St. Germain 1:3 PSG otočilo utkání v Montpellier i díky červené kartě

Fotbalisté PSG otočili utkání 17. kola francouzské ligy a vyhráli v Montpellier 3:1. K vítězství jim pomohlo vyloučení domácího obránce Pedra Mendese.

Domácí šli do vedení v 41. minutě, když po rohovém kopu hlavičkoval Daniel Congre a jeho pokus srazil za záda vlastního brankáře Leandro Paredes. Vedení jim vydrželo půl hodiny, pak ale během deseti minut dokázali svěřenci Thomase Tuchela utkání otočit.

Napomohla k tomu i Mendesova druhá žlutá karta v 73. minutě, z následného trestného kopu se do šibenice trefil Neymar. Na něj o minutu později navázal střelou po kličce Kylian Mbappé a po chvíli završil obrat Mauro Icardi.

Francouzská fotbalová liga - 17. kolo:
Montpellier - Paris St. Germain 1:3 (41. vlastní Paredes - 75. Neymar, 76. Mbappé, 81. Icardi)
Monako - Amiens 3:0 (62. Ben Yedder, 66. Maripan, 69. Keita)
Nice - Mety 4:1 (9. a 41. z pen. Cyprien, 59. Ganago, 75. Lees Melou - 74. Niane)
Rennes - Angers 2:1 (24. a 80. Niang - 90.+3 Alioui)
Štrasburk - Toulouse 4:2 (7. Koné, 26. Thomasson, 48. Ajorque, 75. Mothiba - 3. Isimat-Mirin, 50. Said)
Remeš - St. Etienne 3:1 (11. Oudin, 67. Dia, 90.+2 Doumbia - 59. Hamouma)
Nantes - Dijon 1:0 (73. Blas)
Marseille - Bordeaux 3:1 (48. Amavi, 60. Sanson, 90.+2 Radonjič - 31. Adli)