Rubriky:

Evropské ligy

Skandál! Pohledná sousedka nenechala fotbalistu chladným

7. května 2020 15:21 - Paříž/Praha

Bizarní případ řeší liga fotbalových mistrů světa ve Francii. Farid Melali, ofenzivní záložník týmu SCO Angers, byl zatčen poté, co masturboval na veřejnosti, píše Le Parisien.

 

Twitter@ActuFoot_

Podle dostupných informací se Melali na nádvoří obytného komplexu oddával onanii a přitom pozoroval pohlednou sousedku oknem bytu v přízemí. Při sebeuspokojování však vzbudil nežádoucí pozornost a pohoršenými nájemníky přivolaná policie exhibicionistu zajistila. Později byl propuštěn a zveřejnil omluvu. Podle ESPN se už Melali obdobného prohřešku dopustil i v minulosti.

Dvaadvacetiletý alžírský reprezentant působí v Angers od roku 2018. V 29 zápasech vstřelil pět gólů a klubové vedení mu nedávno prodloužilo smlouvu do roku 2023. Jak to bude s jeho další přítomností v týmu po čerstvém incidentu, je otázka. Hrozí mu až roční vězení a pokuta ve výši 15 000 eur.

mm, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.