Balónu se nedočkal. Gólman předvedl obrovskou hrubku

Vitebsk/Praha

Gólman Vitebsku Dzmitry Huščanka nebude na nedělní klání proti BATE Borisov vzpomínat v dobrém. Už ve čtrnácté minutě 12. kola fotbalové Vysšaj ligy totiž hostujícímu celku nabídl velmi snadnou příležitost ke skórování. Na málo vídanou chybu běloruského brankáře se můžete podívat ve videu níže.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Gólman Vitebsku předvedl v zápase proti Borisovu obrovskou hrubku.Video: sntv

Útočník BATE Pavel Nechajčik si v nedělním zápase na půdě Vitebsku připsal velmi snadnou trefu.

Už ve 14. minutě mu gól zdarma věnoval brankář domácích Huščanka. Ten zareagoval výběhem na balón nakopnutý směrem k jeho bráně. Jenže místo, aby rozehrál nohou na jednoho ze svých spoluhráčů, rozhodl se couvat a čekat, až míč doputuje do velkého vápna.

Tam ale balón nedoputoval, Nechajčik na nic nečekal, nešťastníka obhodil a na 1:0 skóroval do zcela odkryté branky. Fotbalisté BATE v druhém poločase zvýšili na 2:0, dvěma góly v závěru utkání ale domácí hráči nakonec vyválčili bod.