I slovenská fotbalová reprezentace hlásí další případy nákazy

10. října 2020 10:41 - Bratislava

Ve slovenské fotbalové reprezentaci se před zápasy v "české" skupině Ligy národů objevily další dva případy covidu-19. Po stoperovi Milanu Škriniarovi byli pozitivně testováni na koronavirus záložník Jaroslav Mihalík a jeden člen realizačního týmu.

 

Radovan Stoklasa, Reuters

Slovenský fotbalový svaz oznámil, že oba nakažení opustili týmový hotel a šli do individuální izolace. V té se nachází i stoper Interu Milán Škriniar, jenž už nemohl nastoupit ve čtvrtečním semifinále baráže o postup na mistrovství Evropy proti Irsku, které svěřenci českého trenéra Pavla Hapala vyhráli po penaltovém rozstřelu. Ani jeden z tria infikovaných nemá příznaky nemoci, všichni se cítí dobře a v nejbližších dnech absolvují další test.

Slovenská reprezentace bez tří nakažených odletěla do Skotska, kde se v neděli střetne v Glasgow s domácím výběrem. Ve středu pak bude hostit Izrael. Finále kvalifikace o postup na ME sehrají slovenští fotbalisté 12. listopadu v Belfastu proti Severnímu Irsku.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: