Rubriky:

Evropské ligy

VIDEO: Fotbalista se nejdříve zaskvěl krásným gólem, pak minul prázdnou bránu

20. května 2011 09:25 - DUBLIN

Zápas paradoxů prožil fotbalista Sean Steward z týmu St. Patricks Athletic. Tisícovka domácích diváků mu nejdříve nadšeně tleskala, na konci utkání však většina z nich kroutila hlavami.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

V utkání irského poháru se Steward zaskvěl v 75. minutě, kdy se z voleje opřel z uctivé vzdálenosti do míče. Balón nádherně zaplul do šibenice hostujícího týmu Drogheda United.

Krátce před koncem utkání však nevídaně zahodil jasnou gólovou šanci. Míč zavezl do pokutového území jeden z jeho spoluhráčů na levé straně. Do volného prostoru napříč velkého vápna si Steward naběhl a dostal přesně časovanou přihrávku. Před devatenáctiletým hráčem zívala zcela prázdná brána, kterou však o několik centimetrů minul.

Fotbalisté St. Patricks Athletic se tomu však v šatně pravděpodobně zasmáli. Po závěrečném hvizdu se totiž radovali z vítězství 3:0 a mají tak velkou šanci postoupit do dalšího kola.

oc, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.