Rubriky:

Evropské ligy

Baroš se vrací do kádru Liverpoolu

23. ledna 2004 18:22 - LIVERPOOL

Útočník Liverpoolu Milan Baroš se po několikaměsíční pauze opět objeví na trávníku! Reprezentační forvard je konečně fit po zlomenině nohy, kterou utrpěl při zářijovém utkání Premiere League s Blackburnem, svému týmu by měl pomoci ve středečním utkání rezerv v Boltonem.

 

ČTK/Michal Doležal

Barošův návrat se měl uskutečnit již v pondělním utkání záloh, nekompromisní střelec si však ještě stěžoval na bolesti nohy a raději rekonvalescenci prodloužil. Ve středu v Boltonu by ale měl být - podle internetových stránek klubu - v pořádku.

Návrat 'ztraceného syna' uvítal s nadšením trenér Liverpoolu Gérard Houllier. "Je to skvělé. Moc rád jej zase uvidím v sestavě a doufám, že to bude již příští týden," prohlásil na klubovém webu.

Zápas s Boltonem by se měl odehrát v Leylandu, hráči se ale už teď děsí, jaké bude počasí. Podle předpovědi by měla teplota v oblasti klesnout až na - 10 stupňů Celsia.

Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.