Sergio, tady už kapitánem nejsi! Ramos byl v novém dresu zmatený

19. července 2021 21:39 - Paříž/Praha

Musí to být velká změna. Za Real Madrid nastupoval španělský fotbalový obránce dlouhých patnáct let a od roku 2015 jej vedl jako kapitán. V novém působišti si však na kapitánskou pásku musí počkat. Fanoušky dojal moment, kdy ji marně hledá na své paži.

 

@PSG_English, Twitter

Španělský stoper na začátku července letošního roku přestoupil z Realu Madrid do francouzského celku Paris Saint-Germain. Za Bílý balet odehrál po svém příchodu ze Sevilly 469 zápasů, v nichž vstřelil 72 branek. Od roku 2015 vedl klub jako kapitán, stejně tak vedl i španělskou reprezentaci, proto se kapitánská páska stala v podstatě nedílnou součástí jeho dresu.

Jenže v novém působišti ji nosí jiný zkušený stoper, Marquinhos. Pařížský velkoklub sdílel na sociálních sítích video, kde se Ramos obléká do dresu PSG a při kontrole své „uniformy" automaticky sáhne na levou paži po kapitánské pásce, jenže ta tam není.

Fanoušky tento moment dojal, a především příznivcům Bílého baletu bylo Ramose v tuto chvíli líto. „Jsi vůdcem kamkoli přijdeš. Brzy ji opět získáš," píší pod video. Některým nepřijde v novém dresu šťastný a přáli by si jej vidět zpět ve Španělsku. Kdo ví, třeba se tam jednou vrátí, teď jej však ve Francii čeká nová kapitola jeho kariéry.

bp, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.