Štajner oslavil prodloužení smlouvy v Hannoveru gólem

BERLÍN

Fotbalista Jiří Štajner oslavil podpis nové smlouvy v Hannoveru do roku 2008 gólem v dnešním utkání 19. kola bundesligy. Český reprezentant vyrovnal hlavičkou na 1:1 čtvrt hodiny před koncem utkání s Norimberkem a pomohl udržet sérii neporazitelnosti trenérovi Peteru Neururerovi, jenž přišel na lavičku týmu začátkem listopadu.

Jiří Štajner (vpravo na archivním snímku)

Hosté s Janem Polákem a Markem Niklem v sestavě sahali po třech bodech od 56. minuty, kdy otevřel skóre Slovák Vittek. Po osmnácti minutách ale našel Ricardo Sousa z přímého kopu Štajnera, jenž efektní hlavičkou zařídil vyrovnání a vstřelil svůj pátý gól v sezóně.

V druhé dnešní dohrávce porazil Wolfsburg 2:0 hosty z Mönchengladbachu.

Německo - 19. kolo
Hannover - Norimberk 1:1 (74. Štajner - 56. Vittek), Wolfsburg - Mönchengladbach 2:0 (41. Klimowicz, 64. Hanke).