Skácel podle BBC podepsal smlouvu v Hearts

1. května 2006 11:10 - LONDÝN

Český záložník Rudolf Skácel podle stanice BBC uzavřel smlouvu se skotským týmem Heart of Midlothian. Jeho roční hostování z Marseille by se mělo změnit v přestup. Server BBC neuvedl zdroj svých informací ani podrobnosti kontraktu.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Skácelův manažer Pavel Zíka dnes ČTK řekl, že zatím nic není definitivní. "Zájemců je stále více. Nevidím v tom ale problém, pokud by zůstal, protože se stal miláčkem Edinburghu," uvedl Zíka.

Skácel se stal klíčovým hráčem Hearts, kteří jsou dvě kola před koncem skotské ligy na druhém místě tabulky se čtyřbodovým náskokem před Glasgow Rangers a mají na dosah účast v předkole Ligy mistrů. Český reprezentant je s 16 brankami nejlepším střelcem týmu.

Bývalému hráči pražské Slavie vyšla skvěle úvodní polovina soutěže a dokonce byl nominován na nejlepšího hráče skotské ligy. Po několika personálních zemětřeseních v klubu a výměnách trenérů Skácel zůstal v závěru sezóny několikrát na lavičce, ale vedení klubu vždy tvrdilo, že má velký zájem ho udržet.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.