Zostudil i brankáře! Brilantní sólo drzého teenagera završilo krutou popravu

Prohrát doma 1:7? Hotová poprava... Více než krutou zkušenost zažili v nizozemské lize fotbalisté Utrechtu, kteří dostali nabančeno od lídra tabulky z Eindhovenu. Ostudu si museli vytrpět se vším všudy. Na přiloženém videu se můžete podívat, jak sedmý gól inkasovali od drzého teenagera, který svým nevídaným sólem potupil celou obranu i brankáře.

Skvělé sólo Stevena Bergwijna z EindhovenuVideo: sntv

Pravda, Utrecht dohrával o deseti, a když devatenáctiletý křídelní útočník Steven Bergwijn přicházel v 81. minutě na hřiště, Eindhoven už vedl 5:1. Jenže co mladý dravec se soupeřem provedl v poslední minutě, se jen tak nevidí.

Doslova protančil přes čtyři (!) bránící hráče až před gólmana Jansena, jehož také vykoupal další drzou kličkou - a pak docupital s míčem před prázdnou bránu a líně ho šoupl do sítě...