Rubriky:

Evropské ligy

Živě

Udavte se! Nestojíte ani za toaletní papír, sepsul hráče i trenéry majitel Olympiacosu

7. května 2018 11:08 - Atény

Svérázný majitel Olympiacosu Pireus Evangelos Marinakis se znovu dost nevybíravě opřel do svých podřízených. Po posledním kole řecké ligy ostře zkritizoval fotbalisty i realizační tým aténského klubu. Po nedělní prohře 0:3 s Janinou jim vzkázal, že nestojí ani za toaletní papír v tréninkovém centru a vzkázal jim, ať se během přestávky udáví.

 

Profimedia.cz

Olympiacos vládl řecké lize nepřetržitě od roku 2011 až do loňska, letos však skončil až na třetím místě a přišel o šanci zahrát si Ligu mistrů. Na AEK Atény, který se dočkal titulu po 24 letech, ztratil Pireus třináct bodů. Od druhého PAOK Soluň ho pak dělilo sedm bodů.

"Místo abych vám popřál hezkou dovolenou, doufám, že se udávíte. Nestojíte ani za toaletní papír, co máme v tréninkovém centru," prohlásil podle médií Marinakis, který nespokojenost s výsledky dal najevo už v průběhu sezóny. Začátkem dubna vyřadil většinu hráčů z týmu, dal jim pokutu 400 tisíc eur a rozhodl se dohrát sezonu s juniory.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.