Čech oživil vzpomínky na světovou legendu. Dočká se uznání i ve velkém finále?

21. prosince 2017 07:00 - Praha
(Aktualizováno: 30. prosince 2017 00:00)

Sešla se společnost, která by ozdobila i první ligu. Jeden věrně napodobil Van Bastena, jiní Zidana či Roberta Carlose, nechybí ani absolvent Ligy mistrů. Osm borců má jedno společné. Jsou finalisty prvního ročníku ankety Gól snů. V přiloženém videu si prohlédněte nominační studio s glosami Petra Svěceného a Petra Švancary.

Fortuna Gól snů

Anketa o nejhezčí gól ze soutěží výkonnostního fotbalu si rychle získala popularitu. Od března do listopadu přinesla osm autorů gólu měsíce, kteří postoupili do velkého finále. A jejich defilé je parádní podívanou! Však se podívejte na video u článku. A jako bonus se ve studiu dozvíte, jakou nadváhu přes Vánoce nabere průměrný fotbalista...

Hlasování bylo ukončeno přesně o půlnoci z 29. na 30. prosince. Vítěze vám ale hned neprozradíme. Ten bude slavnostně vyhlášen 7. ledna na Galavečeru Grassroots fotbalu v Paláci Žofín.

dos, Sport.cz

Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.