Barcelonský sen se proměnil v peklo. Rakitič poslal vedení slavného klubu drsný vzkaz

14. dubna 2020 10:31 - Barcelona/Praha

Štěstí se proměnilo v peklo. Chorvatský fotbalista Ivan Rakitič v posledních měsících v Barceloně trpí. Před pár dny vše vygradovalo tím, že fanoušci požadovali jeho konec v klubu kvůli příspěvku na sociálních sítích, kde podle nich Chorvat zesměšnil Lionela Messiho, největší hvězdu Barcy. „Nezacházejte se mnou, jako s pytlem brambor," vzkazuje hráč šéfům Barcelony. "O své budoucnosti si rozhodnu sám," dodává.

 

Facebook

Rakitič se necítí ve slavném klubu dobře. Vše prý začalo v minulém roce, kdy odmítl odejít do PSG. Z Paříže se měl do Barcelony vrátit Brazilec Neymar a opačným směrem měl kromě financí putovat i chorvatský fotbalista. „Nelíbí se mi, jak se mnou v poslední době zacházejí. Chtěli si prostě vynutit můj odchod z Barcelony," pustil se do kritiky vedení fotbalista, který je hráčem katalánského velkoklubu od roku 2014.

„Rozumím situaci, ale nejsem pytel brambor, se kterými si můžete dělat to, co chcete," postěžoval si dvaatřicetiletý hráč novináři Mundo Deportivo.

Zesměšnil jsi Messiho? Vypadni z klubu, zuří fanoušci v Barceloně

Možná i v reakci na drsné vzkazy od fanoušků, že by se měl z klubu po sezoně pakovat, pak naznačil, že by se nejspíš nebránil změně dresu. „Chci být tam, kde budu cítit respekt a budu v takovém klubu šťastný. Když to bude v Barceloně, budu rád, ale pokud to přijde někde jinde, dobrá. Ale já budu ten, kdo o tom rozhodne," rýpl si do barcelonských šéfů.

Kvůli krokům šéfa Barcelony odstoupilo šest členů vedení

„Minulý rok byl můj nejlepší z těch šesti, které jsem v Barceloně strávil. Proto jsem byl otrávený z toho, jak se se mnou dál zacházelo. Byl jsem překvapený a nechápal to. Přitom výsledky nebyly nejlepší," neskrýval rozčarování. Pořád ale doufá, že dostane důstojnou šanci dokončit v klubu kontrakt, který mu vyprší v roce 2021.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..