Živě

Zesměšňuješ Real? Zvláštní chování hvězdy při oslavách titulu vzbudilo pozdvižení

17. července 2020 18:22 - Praha

Stále drží platný rekord, pokud jde o nejdražší přestup v historii Realu Madrid. I když sumu sto milionů eur Garetha Balea s jistotou překoná Eden Hazard, Velšanovo jméno zůstane mezi nejdražšími transfery klubu. Už úplně jiná kapitola se však dá napsat o jeho působení na hřišti. Oslavy 34. mistrovského titulu Los Blancos o tom konečně vypovídají naprosto jasně...

 

Profimedia.cz

V posledních devíti zápasech Realu v La Lize se Gareth Bale objevil na trávníku jednou, a to na 70 minut v duelu s Mallorkou. Zbylá utkání proseděl na tribuně, na jízdě svých spoluhráčů za titulem se tak podílel minimálně. Nejinak tomu bylo v posledním mači Realu s Villareallem (2:1), po kterém se mohli noví mistři vrhnout do oslav.

Na prázdném Estadio Alfredo Di Stefano, kde Real své zápasy po koronavirové pauze dohrával, si borci v bílých dresech užívali zasloužených radovánek s pohárem.

A Bale? Radostná gesta svých parťáků se snažil napodobovat způsobem, který u fanoušků vyvolal pořádné pozdvižení. Řada z nich označila jeho chování za úmyslné zesměšňování královského klubu.

Tím však Velšanovy "oslavy" nekončily. Vítězné chorály nepokrytě ignoroval, skandujícím a skákajícím spoluhráčům se podle britských médií pokoušel "z legrace" podrazit nohy.

A své rozpoložení jednatřicetiletý fotbalista prezentoval i nadále. Na záběrech se drží výhradně stranou, když jeho parťáci oslavují titul, Velšan se připojuje opravdu jen symbolicky.

Video již není dostupné

Fanoušci Realu si užívali zisk titulu, na oslavy dohlížela policie.

sntv

Bale? Není problém

A tak zatímco Hazard a spol. vyhazují tvůrce svých úspěchů kouče Zinedina Zidana do vzduchu, Bale s rukama v bok znuděně přihlíží opodál.

Média i fanoušky Bale v posledních týdnech zaujal hned několikrát poměrně netradičním chováním na střídačce, když svůj "zájem" o klub vyjádřil předstíráním pospávání či prohlížením okolí fiktivním dalekohledem.

Kapitán Sergio Ramos drží pohár, Real získal 34. titul.

Sergio Perez, Reuters

Samotný strůjce úspěchů Realu Madrid Zinedine Zidane ale Balea brání. "A proč se na něj furt ptáte? Nemám s ním problém. Staráme se o to, jak hrajeme jako tým. A Gareth dělá to samé," reagovala francouzská legenda.

Vzhledem k posledním výstupům rodáka z Cardiffu na lavičce však řada fanoušků Los Blancos o tomto tvrzení oprávněně pochybuje.

Fanoušci se baví, Zidane jen zírá. Vysmívá se hvězda slavnému trenérovi?

pan, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..