Míří Messi do Interu? Trenér řekl víc

26. července 2020 08:56 - Milán (Itálie)

Italská média poslední dobou žhavě spekulovala o tom, že Inter Milán má velký zájem o barcelonskou hvězdu Lionela Messiho. Trenér fotbalistů Interu Antonio Conte ale tyto spekulace razantně popřel.

 

Albert Gea, Reuters

"Pro Inter to nepřichází v úvahu z řady důvodů. Na světě asi neexistuje šílenec, který by Messiho nechtěl, ale k nám rozhodně blízko nemá, ani k tomu, co chceme vybudovat," řekl Conte po sobotní ligové výhře 3:0 nad Janovem.

Zálusk na Messiho odmítl i šéf Interu Giuseppe Marotta. "Leo není naším cílem a myslím, že nechce z Barcelony odejít," uvedl.

Šestinásobný držitel Zlatého míče má v Barceloně smlouvu ještě na rok, ale v závěru této sezony byl rozladěný z výkonů katalánského týmu, což vyvolalo dohady o jeho možném odchodu. Třiatřicetiletý argentinský kanonýr strávil na Camp Nou celou dosavadní kariéru.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: