Fotbalista Sevilly měl před Evropskou ligou pozitivní test

29. července 2020 16:33 - Madrid

Nejmenovaný fotbalista FC Sevilla, za který chytá reprezentační brankář Tomáš Vaclík, měl týden před osmifinálovým utkáním Evropské ligy s AS Řím pozitivní test na koronavirus. Španělský tým uvedl na webu, že dotyčný hráč nejeví žádné příznaky onemocnění a je v domácí izolaci.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Podle vyjádření klubu vzešel pozitivní nález z nedělního testování všech hráčů i členů realizačního týmu. Po zjištění výsledků byly zrušeny tréninky a provedena dezinfekce všech prostor, kde se nakažený pohyboval.

Zbytek týmu se od té doby podrobil dalším dvěma sériím testů. První byly všechny negativní, výsledky druhých budou známy ve čtvrtek. Pokud budou rovněž negativní, vrátí se hráči ještě týž den k tréninku.

Osmifinále Ligy mistrů i Evropské ligy mohou hrát kluby doma

Čtvrtý tým uplynulého ročníku španělské ligy Sevilla by se měla s AS Řím utkat příští čtvrtek v Duisburgu. Stejně jako v dalších kolech se bude hrát jen na jedno utkání.

ČTK

Časová osa: La Liga 2021/22

Filtr článků - Španělsko


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..