Živě

První Čech v Realu Madrid? Slavný klub usiluje o Vaclíka!

1. června 2021 07:54 - Madrid/Praha

Pokud se tato zpráva potvrdí, bude to bomba! Ve španělských kuloárech se šušká o tom, že druhý nejlepší celek španělské fotbalové ligy slavný Real Madrid má zájem o českého reprezentačního gólmana Tomáše Vaclíka, který neprodloužil smlouvu se Sevillou.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Podle španělského deníku AS to je jasné. Real Madrid usiluje o podpis smlouvy s gólmanem Vaclíkem. Měl by krýt záda belgické jedničce Thibautu Courtoisovi. Vaclíkův agent David Nehoda zatím informaci nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

Podepsání nové smlouvy před evropským šampionátem je však zatím nepravděpodobné. Většina týmů se soustředí jen na turnaj. Reprezentační brankářská jednička se stala volným hráčem po třech letech strávených v Seville. Ve své poslední sezoně Vaclík bojoval se zraněným kolenem, ale na EURO na něj bude český tým spoléhat.

Španělský celek by po letošní sezoně, ve které Courtoisovi kryli záda mladíci Lunin s Altubem, zajisté uvítal zkušeného borce. Vaclíkovi se ze Španělska také moc nechce, v dubnu v rozhovoru pro ČTK uvedl, že by byl rád, kdyby na Pyrenejském poloostrově mohl pokračovat. Upíše se jako první Čech Realu?

bp, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..