Živě

Hvězdy Realu podstoupily speciální testy v maskách

14. července 2021 07:05 - Madrid/Praha

Vypadali jako kyborgové z vědeckofantastického filmu, ve skutečnosti šlo o fotbalisty Realu Madrid. Svěřenci italského kouče Carla Ancelottiho absolvovali speciální zátěžové testy. Na to, jak to v tréninkovém centru v madridské čtvrti Valdebebas vypadalo, se můžete podívat prostřednictvím videa níže.

Video již není dostupné

Na několik vysoce intenzivních cviků v maskách dohlížel nový kondiční kouč Antonio Pintus, jehož tým pomocí speciálních technologií měřil kondičku jednotlivých hráčů.

Trenéry konkrétně zajímala hodnota VO2MAX, která ukazuje maximální hodnotu kyslíku, kterou je tělo schopné využít během aktivity.

Ramos má po odchodu z Realu Madrid nové angažmá

Získaná data budou trenéři vyhodnocovat a fotbalistům následně podle nich naordinují individuální plány k přípravě. Záměrem je celkové zlepšení fyzické kondice týmu.

Zlepšení kondice celé soupisky je pro Ancelottiho jedním z hlavních cílů před startem nové sezony. V té minulé totiž Real trápila bobtnající marodka, a to je něco, čemu se chce staronový šéf lavičky Bílého baletu vyhnout.

pb, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..