Ferdinand v létě přemlouval Ronalda k návratu do Manchesteru

14. ledna 2014 10:37 - Curych

Nejlepší fotbalista světa za rok 2013 Cristiano Ronaldo přiznal, že v létě zvažoval návrat z Realu Madrid do Manchesteru United. A to poté, co ho vehementně přemlouval k návratu stoper United Rio Ferdinand, se kterým jsou dobrými kamarády.

 

Steffen Schmidt, ČTK/AP

"Je pravda, že kvůli tomu se mnou Rio několikrát mluvil. Je to skvělý přítel, hráli jsme spolu mnoho let a byli jsme i sousedy, když jsem bydlel v Manchesteru," řekl Ronaldo při přebírání Zlatého míče FIFA v Curychu.

Osmadvacetiletý hvězdný útočník připustil, že Ferdinandovi se jeho snaha málem vyplatila. "Snažil se změnit můj názor a musím říct, že jsem přemýšlel o návratu. United jsou stále v mém srdci. Miluji ten klub a mám tam hodně přátel," dodal Portugalec.

Ronaldo hrál za Manchester mezi roky 2003 až 2009 a nastřílel za něj 117 branek, než jako nejdražší hráč v historii přestoupil do Realu.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..