Atlético - Real 0:2Ronaldovy góly z penalt poslaly Real do finále Španělského poháru

Madrid

Fotbalisté Realu Madrid si zahrají finále Španělského poháru. V semifinále jasně přehráli městského rivala Atlético, když po úvodní výhře 3:0 vyhráli i dnešní odvetu 2:0. Oba góly dal Cristiano Ronaldo z pokutových kopů. Ve finále Real vyzve vítěze duelu mezi Barcelonou a San Sebastianem, přičemž Katalánci první zápas vyhráli 2:0.

Fotbalisté Realu Madrid Cristiano Ronaldo (vpravo) a Gareth Bale v odvetě semifinále Španělského poháru.

Real neponechal nic náhodě a do hry poslal většinu opor. Už v 7. minutě Ronaldo vybojoval penaltu, kterou sám proměnil. A o chvíli později si exekuci úspěšně zopakoval po faulu na Balea. O poločase se mu domácí příznivci pomstili a trefili Ronalda zapalovačem do hlavy. Nejlepší fotbalista světa za minulý rok však po ošetření pokračoval ve hře.

Atlético už duel nezvrátilo a znovu nepokořilo brankáře Casillase. Ten v brance Realu, do níž naskakuje hlavně v pohárových zápasech, neinkasoval již 862 minut, a znovu tak vylepšil klubový rekord.

Španělský fotbalový pohár - semifinále, odvety:
Atlético Madrid - Real Madrid 0:2 (7. a 16. obě z pen. Ronaldo), první zápas 0:3, postoupil Real.