Getafe - Real Madrid 0:3Real i bez Ronalda nedal šanci Getafe a dotáhl se na čelo ligy

Madrid

Fotbalisté Realu Madrid vyhráli ve španělské lize na hřišti Getafe 3:0 a i po 24. kole jsou v tabulce druzí o skóre za vedoucí Barcelonou. Stejně bodů má i třetí Atlético, které stejně jako Barca naplno bodovalo už v sobotu.

Talentovaný útočník Jesé z Realu Madrid slaví trefu do sítě Getafe se spoluhráčem Marcelem.

Bílý balet se musel opět obejít bez kanonýra Cristiana Ronalda, který si v lize stále odpykává třízápasový trest za vyloučení v utkání s městským rivalem. O první gól se postaral Jesé, kterému branku připravil přesnou přihrávkou Gareth Bale. Dvacetiletý Španěl se v součtu s utkáními Španělského poháru prosadil již v pátém utkání v řadě. To se v této sezóně podařilo pouze Ronaldovi.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

Druhou branku přidal ve 27. minutě Karim Benzema a definitivu pak dal Realu střelou zpoza vápna Chorvat Luka Modrič, pro kterého to byla vůbec první branka v tomto ročníku španělské ligy.

Getafe již devět zápasu v řadě v lize nedokázalo zvítězit a v tabulce mu s 25 body patří patnácté místo.

Bilbao podlehlo Espaňolu Barcelona 1:2 a utrpělo první ligovou porážku na novém stadiónu San Mamés, který otevřelo na začátku sezóny. Na brzký gól Sergia Garcíi sice Baskové odpověděli zásluhou hlavičky Carlose Gurpegiho, v 65. minutě však po rohu rozhodl Diego Colotto.