Rubriky:

Španělsko

VIDEO: Na Nou Campu přerušila zápas černá kočka, Barceloně ale smůlu nepřinesla

25. srpna 2014 14:08 - Barcelona

Pověra tvrdí, že přeběhne-li vám černá kočka přes cestu, stane se vám něco nepěkného. To ale neplatilo o fotbalistech Barcelony, jejichž víkendový zápas úvodního kola La Ligy přerušilo jako uhel tmavé zvíře, nicméně katalánský klub v duelu s Elche nezaváhal.

K úsměvnému incidentu došlo hned v samotném začátku zápasu. Malá šelma vtrhla na hřiště do prostoru před bránou barcelonského gólmana Brava. Postupně přeběhla celé hřiště na délku a evidentně nehodlala hrací plochu opustit.

Na trávník proto vtrhli oranžově odění pořadatelé, kteří ji začali nahánět. Chytit černé zvíře se jim podařilo až ve chvíli, kdy jim to sama kočka dovolila. Ta totiž přiběhla k rohovému praporku a výrazně zpomalila. Toho využil jeden z pořadatelů a za aplausu ochozů ji odnesl pryč.

Černá kočka Barceloně na úvod sezóny naopak přinesla štěstí. Katalánský celek po dvou brankách Messiho a jedné El Haddadiho zvítězil nad Elche 3:0.

oc, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..