Rubriky:

Španělsko

Ronaldo tuší, co bude dělat po konci kariéry. Fanoušky příliš nepřekvapí

25. února 2016 19:45 - Madrid

Jednatřicetiletý fotbalista Cristiano Ronaldo má před sebou ještě několik skvělých a úspěšných sezón, pomalu už však přemýšlí nad tím, co bude dělat, až definitivně pověsí kopačky na hřebík. Portugalská hvězda nedávno představila filmovou autobiografii s názvem „Ronaldo“ a v dalších letech by chtěla okusit hereckou dráhu.

 

Tony Gentile, Reuters

Klíčový hráč Realu Madrid má stovky miliónů fanoušků po celém světě, a pokud by opravdu přesedlal na filmová plátna, zřejmě by to byla další marketingová trefa do černého. Před lety podobný krok učinili jiní fotbalisté Eric Cantona z Francie nebo Velšan Vinnie Jones.

„Rád bych se učil od dobrých herců, protože tento žánr nemá nic společného s fotbalem. Proč to dříve nebo později nezkusit? Momentálně to sice není mým cílem, ale už jsem dostal nějaké nabídky. Nezavírejte přede mnou dveře, svět filmu mám rád," řekl CR7 pro Sacoor Brothers.

Rodák z Madeiry letos nastřílel 34 gólů v 32 zápasech a přiznal, že na konec kariéry vůbec nemyslí. „Mou prioritou je stále fotbal. V 31 letech se pořád cítím dobře, mladě a chci pokračovat. Budu hrát do té doby, než tělo a mysl řeknou dost," uzavřel portugalský reprezentant.

jis, Sport.cz

Chtěli byste vidět film s Cristianem Ronaldem v hlavní roli?


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..