Real Madrid - Bilbao 1:1Ronaldo v závěru zachránil Realu remízu s Bilbaem

Madrid

Fotbalisté Realu Madrid díky gólu Cristiana Ronalda z 87. minuty zachránili v domácím zápasu 33. kola španělské ligy remízu 1:1 s Bilbaem. Úřadující mistři z Madridu mají na třetím místě tabulky tříbodový náskok před čtvrtou Valencií, která podlehla Getafe 1:2. Na vedoucí Barcelonu ztrácí Real propastných 15 bodů.

Cristiano Ronaldo z Realu Madrid oslavuje gól proti Athletiku Bilbao.

Bilbao poslal do vedení ve 14. minutě Iňaki Williams, který po rychlé akci přehodil brankáře Keylora Navase. "Bílý balet" si vytvořil tlak i řadu šancí, ale odpor Athleticu zlomil až těsně před koncem, kdy střelu Luky Modriče lehce tečoval Ronaldo.

Portugalský útočník 24. gólem v ligové sezoně předstihl druhého nejlepšího střelce soutěže Luise Suáreze. Tabulku kanonýrů vede s 29 zásahy další hvězda Barcelony Lionel Messi.