Rubriky:

Liga mistrů

Brutální faul! Při tomto zákroku zůstává rozum stát

20. července 2018 06:48 - Székesfehérvár/Praha

Při pohledu na to až mrazí. Zákrok, který předvedl fotbalový obránce Bryan Melisse během odvetného utkání 1. předkola Ligy mistrů mezi Videotonem a lucemburským Dudelange (2:1) je určený spíše pro bijce při zápasech MMA, než pro bitvy na zeleném pažitu.

Běžel už nastavený čas druhého poločasu. K Melissemu se po výkopu od brankáře dostává balón, který krajní bek Dudelange odkopává. Při tom ale velmi nešetrně zasahuje oběma nohama napadajícího protihráče, který se okamžitě skolí na zem.

Rozhodčí neváhá a tasí červenou kartu. Zcela po právu. Devětadvacetiletý Francouz soupeře „sundal" dvojitým šlapákem. Jak ukazují zpomalené záběry, Melisse velmi brutálně zasáhl záložníka Videotonu Patkaie do intimních partiích a břicha.

Vědom si svého provinění, ani s rozhodčím příliš nediskutoval a zamířil rovnou do kabin, kam posléze přišli i ostatního jeho spoluhráči, jelikož jen o pár sekund později odpískal hlavní rozhodčí konec duelu, ve kterém Dudelange prohrálo 1:2. V součtu s prvním zápasem 2:3 a tím pádem tak putování kvalifikačními koly Ligy mistrů pro lucemburského mistra rychle skončilo.

vat, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..