Rubriky:

Liga mistrů

Absolutní fiasko! Los evropských pohárů se proměnil v pořádnou ostudu

10. července 2020 20:28 - Praha

Byl to dlouho očekávaný moment. Los Ligy mistrů a Evropské ligy ve švýcarském Nyonu se však dvakrát nevydařil. Organizátorům v průběhu slavnostního aktu několikrát selhala technika, a když už všechna zařízení fungovala, jak měla, „zaperlila" bývalá hvězda německého fotbalu Thomas Helmer, který se na losování jako host podílel.

 

Handout, Reuters

Dlouho očekávaný okamžik je tu. Liga mistrů i Evropská liga, které byly kvůli pandemii koronaviru přerušeny v polovině března, budou pokračovat čtvrtfinálovými boji. Champions League chystá svůj restart na 7. a 8. srpna, European League pak o tři dny později.

Slavnostní los, který se tradičně konal ve švýcarském Nyonu, však obnovené soutěže příliš pozitivně nenastartoval. Technické problémy nejdříve odložily začátek o dvacet minut, to však byl teprve záblesk budoucích potíží.

Stihne se Vaclík uzdravit? Sevilla zná soupeře v případě postupu přes AS Řím

Celý program provázely videorozhovory s předními představiteli jednotlivých klubů, z hostů v sále si však na své přišli asi jen ti, kteří umějí odezírat.

 

Hned několikrát totiž selhal zvuk, a tak si přítomní sice mohli prostřednictvím televizních obrazovek prohlédnout jednotlivé zástupce klubů, jejich slova však zůstala v nejednom případě utajena.

European League? Liga poražených

Co si tak o soupeři Atlétika Madrid, kterým je Lipsko, myslí hvězda španělského klubu Koke, nevešlo ve známost, podobně dopadl i exšéf Realu Madrid Emilio Butragueňo.

Slavnostní ceremoniál se neobešel bez řady problémů

Handout, Reuters

Aby nebylo trapasů málo, přispěla k všeobecné ostudě legenda Bayernu Mnichov a německé reprezentace Thomas Helmer, který nazval Evropskou ligu "skvadrou poražených".

Zvlášť těžké chvíle prožíval moderátor celé akce a ředitel komunikace UEFA Pedro Pinto. Poté, co přítomní neslyšeli vyjádření Kokeho, nechal Pinto přepnout na přenos z Madridu, kde na svou šanci čekal zmiňovaný Emilio Butragueňo. Výsledek znáte.

Atlético stojí Schickovi a spol. v cestě za triumfem v Lize mistrů

Ohlasy diváků na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat. "Los Ligy mistrů byl absolutní fiasko, Bylo lepší sledovat online přenos než tohle divadlo, tohle byl ´nejlepší´ přenos v historii." V takovém duchu se nesly příspěvky fanoušků na sociálních sítích.

pan, Sport.cz

  2:1 Manchester City - Real Madrid 2:1   dohráno
20200807T21:00:00+0200
Manchester City vs. Real Madrid
Manchester City vs. Real Madrid
Manchester City
Real Madrid
  2:1 Juventus - Lyon 2:1   dohráno
20200807T21:00:00+0200
Juventus vs. Lyon
Juventus vs. Lyon
Juventus
Lyon
  Barcelona - Neapol   dnes 21:00
20200808T21:00:00+0200
Barcelona vs. Neapol
Barcelona vs. Neapol
Barcelona
Neapol
  Bayern - Chelsea   dnes 21:00
20200808T21:00:00+0200
Bayern vs. Chelsea
Bayern vs. Chelsea
Bayern
Chelsea

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..